Ubezpieczenia

Następstwa nieszczęśliwych wypadków samochodem

Wśród polis ubezpieczeniowych, jakie mamy dostępne na rynku, można wymienić te, które dedykowane są na życie, jak również te, które przeznaczone są dla właścicieli pojazdów mechanicznych. Biorąc te drugie pod uwagę, mamy do czynienia między innymi z NNW.

Wsparcie dla osób pokrzywdzonych

NNW, czyli następstwa nieszczęśliwych wypadków, są tak naprawdę trudne do przewidzenia. Przykładowo można podać tutaj złamaną rękę podczas wypadku samochodowego- nigdy nie jesteśmy pewni, czy nie będzie nam potrzebna dłuższa rehabilitacja, aby dojść do pełnej sprawności. Taki proces może trwać długo. Skąd wziąć pieniądze na rehabilitację? Z ubezpieczenia NNW właściciela pojazdu, który spowodował wypadek. NNW jest polisą ubezpieczeniową, która gwarantuje wsparcie nie tylko samemu kierowcy, ale także współpasażerom, pasażerom innego samochodu, który również ucierpiał z naszej winy. 

Tanie ubezpieczenie NNW

NNW oferowane jest bardzo często w pakiecie razem z OC i innymi, dodatkowymi polisami samochodowymi. Obejmować może ona wspomniane już koszta związane z rehabilitacją, jak również leczenie, czy w najgorszym wypadku – śmierć. Wszystkie następstwa z tym związane pokrywane są właśnie z polisy NNW. Gdzie kupić tanie ubezpieczenie NNW? Warto sprawdzić na stronie porównywarek ubezpieczeniowych. W związku z tym, że nie jest to polisa regulowana przepisami prawnymi, cena tak naprawdę zależna jest od towarzystwa ubezpieczeniowego z jakim będziemy mieli do czynienia. Porównywarki zawsze prezentują najciekawsze i najtańsze oferty. 

 

Powiązane wpisy:

Oświadczenie sprawcy kolizji na parkingu a stłuczka na parkingu

Jazda bez ubezpieczenia

Kiedy trzeba wymienić dowód rejestracyjny samochodu

Samochód z Niemiec

Najtańsze nowe samochody

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ https://beesafe.pl/najtansze-oc/